Втікач з психлікарні, масові “гуляння” кригою, скандальне будівництво на Черепановій горі – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:26 05.01.2022

Кілька робочих днів між святами виявилися багатими на новини. Сьогодні стало відомо про втікача із спеціалізованого медзакладу, та про масове безумство людей, які випробовують свою вдачу на тонкій кризі столичних озер. Крім цього, киян обурила чергова забудова зі знищенням дерев.

Втікач з психлікарні, масові “гуляння” кригою, скандальне будівництво на Черепановій горі – найрезонансніші новини дня
Світлодіодне освітлення

Із психіатричної лікарні під Києвом втік пацієнт: прикмети

Поліція Київщини оголосила у розшук пацієнта психіатрично-наркологічного закладу, 36-річного Олександра Олександровича Нефьодова.

Він перебував на лікуванні у психіатрично-наркологічному закладі згідно з ухвалою Кагарлицького районного суду Київської області про застосування до нього примусових заходів медичного характеру.

Масове безумство. На вулиці +8, а на кризі повно дорослих і дітей – фото і відео

Киян і мешканців області як магнітом тягне на водойми попри доволі впевнені температурні “плюси” за вікном, які тримаються вже кілька днів. Фото сміливців на кризі виринають то в одній, то в іншій соцмережі.

Цікаво, що серед відчайдухів не лише рибалки, які виходять на лід до останнього, і підлітки, які ще не усвідомлюють усієї небезпеки, а й дорослі – вони самі виходять на небезпечний лід, та ще й дітей ведуть, інколи навіть везуть у візках.

Ось наприклад Йорданське озеро на Оболоні. Те, що на березі тонкий лід, а на деяких ділянках його взагалі немає, не зупиняє багатьох. На кризі гуляють місцеві жителі з дітьми та рибалять рибалки.

Скандальне будівництво на Черепановій горі: стало відомо, хто і заради чого знищив десятки дерев

На вулиці Госпітальній в Печерському районі Києва почалася підготовка до будівництва 29-поверхового житлового комплексу. 4 січня на Черепановій горі між Палацом спорту та Олімпійським стадіоном під пильним наглядом “тітушок” знищили десятки дерев.

Першими кроками забудовника – компанії “Лота-МНВ” – стали знищення багаторічних дерев і встановлення паркану. Щоправда, будівельна огорожа простояла недовго.

Дозвіл на зведення гігантської багатоповерхівки з підземним паркінгом та об’єктами соціально-побутового призначення забудовник отримав ще у 2019 році. Його видала ліквідована згодом Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ).

Великий Київ у Google News

підписатися