Масове безумство. На вулиці +8, а на кризі повно дорослих і дітей – фото і відео

Автор: Галина Ворона
16:19 05.01.2022

Киян і мешканців області як магнітом тягне на водойми попри доволі впевнені температурні “плюси” за вікном, які тримаються вже кілька днів.

Масове безумство. На вулиці +8, а на кризі повно дорослих і дітей – фото і відео

Фото сміливців на кризі виринають то в одній, то в іншій соцмережі.

Цікаво, що серед відчайдухів не лише рибалки, які виходять на лід до останнього, і підлітки, які ще не усвідомлюють усієї небезпеки, а й дорослі – вони самі виходять на небезпечний лід, та ще й дітей ведуть, інколи навіть везуть у візках.

Ось наприклад Йорданське озеро на Оболоні. Те, що на березі тонкий лід, а на деяких ділянках його взагалі немає, не зупиняє багатьох. На кризі гуляють місцеві жителі з дітьми та рибалять рибалки.

Знову Оболонь – схоже на Оболонську набережну. На кризі повно дітей і дорослих, гуляють групами і поодинці, дехто ногою випробовує лід на міцність. 

А це Дніпровська набережна біля ТРЦ River Mall. На вулиці близько +8 тепла, неозброєним оком видно деформації льодової поверхні – і рибалка, який нічого цього не помічає.

Ще одне фото  – з Бучі. На місцевому озері матуся гуляла з немовлям у візочку, недалеко від неї у кадрі два хлопчики, які бігають, ковзаються і падають, а трохи далі – чоловік з дитиною.

Читайте також: Каталась на ковзанах і провалилась під лід. На озері Тельбин врятували жінку 

Нагадаємо, у затоці Дніпра три дні назад зник чоловік – його досі шукають.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин