Вся Україна невдовзі перейде в “жовту зону” карантину – дата

Автор: Марія Супрун
14:09 20.09

У вівторок, 21 вересня, відбудеться засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України.

Вся Україна невдовзі перейде в “жовту зону” карантину – дата

Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Під час засідання буде розглянуто питання впровадження жовтого рівня карантину в Україні з 00:00 22 вересня 2021 року.

Серед заборон у жовтій зоні: відвідування установ соціального захисту, діяльність хостелів, робота нічних клубів після 24:00, проведення масових заходів для 20 і більше осіб, заповненість кінозалів і залів інших закладів культури понад 50% місць та ін.

Прем’єр-міністр підкреслив, що водночас запрацюють нові правила адаптивного карантину, які послаблюють обмеження для тих закладів господарювання та освіти, в яких вакциновано першою дозою не менше 80% персоналу.

Учасники наради також наголосили на важливості протидії підробці документів, які засвідчують вакцинацію та відсутність захворювання на COVID-19.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Уряд на позачерговому засіданні ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, ресторани, спортзали та кінотеатри зможуть працювати в “червоній” зоні – умова.

Великий Київ у Google News

підписатися