Всім працювати! Соратники Зеленського хочуть заборонити перенесення робочих днів

Автор: Любава Лисичкіна
21:27 07.06

Кілька народних депутатів від фракції “Слуга народу” внесли відповідний законопроект, який спрямоваиний на заборону перенесення вихідних і робочих днів на підприємствах та в організаціях.

Всім працювати! Соратники Зеленського хочуть заборонити перенесення робочих днів

Як зазначено в законопроєкті № 4597, депутати пропонують внести зміни до статті 67 Кодексу про працю України.  

Авторами законопроекту стали 15 нардепів-“Слуг народу” на чолі з головою Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою. Нардепи вважають,  що надмірна кількість переносів робочих днів негативно відбивається на продуктивності роботи, мінімізує можливості роботи з інвесторами та донорами. 

У пояснювальній записці до ініціативи депутати наголошують, що такої практики немає  в Білорусі, Польщі, Словаччині, Чехії, Литві, Франції, Німеччині, Данії, Нідерландах, США та інших країнах. І тому  така норма  формує негативну репутацію бізнес-потенціалу України в цілому.

Депутати вважають, що перенесення робочих днів є типовою радянською традицією, яка до сьогодні зберігається в деяких пострадянських країнах, зокрема, в Росії.

Крім того, перенесення робочих днів призводить до 6-денного робочого тижня, подекуди – двічі на місяць, що є порушенням законодавчих вимог до мінімального часу відпочинку працівника, який не може бути зменшеним.

До слова, на переконання  Петра Порошенка, дворічна політика умиротворення агресора зазнала системного краху. 

Великий Київ у Google News

підписатися