Дворічна політика умиротворення агресора зазнала системного краху. Порошенко про позицію Зеленського

Автор: Любава Лисичкіна
18:53 07.06

Дворічна політика умиротворення агресора зазнала системного краху, наголосив політик.

Дворічна політика умиротворення агресора зазнала системного краху. Порошенко про позицію Зеленського

Політика умиротворення Путіна, яку Зеленський просуває за час свого президентства, призвела до того, що офіційний Київ втратив міжнародну підтримку, наголосив лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко під час виступу на з’їзді партії.

Ще рік тому “зелена” парламентська монобільшість не бачила необхідності в постанові щодо надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО, нагадав політик.

“Перший і головний виклик – війна, бо не вдалося “зійтися з Путіним посередині”, стати на коліна, щоб побачити в його очах мир”, – констатує Порошенко.

Політик зазначив, що дворічна політика умиротворення агресора зазнала системного краху. Зараз як ніколи є величезний ризик залишитися з агресором сам на сам, застерігає Порошенко чинну владу, адже та руйнує коаліцію, вибудувану протягом 5 років.

“Тоді діяли санкції проти Путіна за Крим, санкції проти “Північного потоку-2″, санкції за окупований Донбас, санкції за МН-17, за Керченську протоку. Кожен цей крок – наша дипломатична перемога, яка зараз так бездарно розтринькується звинуваченнями в бік Байдена і США, Меркель і Німеччини, Макрона і Франції. І тільки щодо до Путіна ми не чуємо жодного коментаря”, – наголошує Петро Порошенко.

Лідер “ЄС” переконаний, що така зовнішньополітична поведінка позбавила Україну шансів на участь у двох самітах НАТО поспіль.

“Це вже вважалося рутиною, бо в 2014 в Британії і закінчуючи самітом в Брюсселі, самітом у Варшаві – ну а як же без України? І вже два роки Україну на це зібрання не запрошують, а Зеленський знову намагається сховатися від безвідповідальності, звинувачуючи Порошенка, Байдена, Меркель, Макрона. Мені не соромно бути в цій компанії – якби від цього не страждала Україна”, – зазначив п’ятий президент України.

“Ми за кордоном і на зустрічах з міжнародними делегаціями кажемо про План дій щодо членства в НАТО. Ще рік тому вся наша фракція у ВРУ була звинувачена в тому, що ми дарма порушуємо питання про ПДЧ і постанову з цього приводу. Зараз вони цього соромляться”, – зауважив Порошенко.

До слова, Порошенко заявив, що «Європейська Солідарність» має чіткий план розбудови успішної, європейської демократичної України.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...