Вшанувати пам’ять розстріляних у Бабиному Яру кияни можуть символічними камінцями і лампадками

Автор: Любава Лисичкіна
00:18 21.09

29 вересня відбудеться міжконфесійний молебень, долучитися до якого запрошено всіх охочих незалежно від віросповідання.

Вшанувати пам’ять розстріляних у Бабиному Яру кияни можуть символічними камінцями і лампадками
Як повідомляють в Українському інституті національної пам’яті, наближаються дні вшанування пам’яті розстріляних у Бабиному Яру.
 
Упродовж двох днів, 29–30 вересня, з 10:00 до 19:00, кожен охочий вшанувати пам’ять розстріляних,  може прийти до Бабиного Яру та біля різних пам’ятників на території заповідника взяти символічні камінці й лампадки, щоб покласти до меморіальних місць.
 
Орієнтиром до місць, де роздаватимуть камінці й лампадки, слугуватимуть спеціально встановлені вказівники.
 
В Інституті нагадали, що меморіальні заходи розпочнуться з символічного запалення вранці 29 вересня вищими посадовими особами держави пам’ятного вогню, який горітиме упродовж двох днів.
 
О 20:30 29 вересня відбудеться міжконфесійний молебень, долучатися до якого запрошено всіх охочих незалежно від віросповідання. Молебень служитиметься біля пам’ятника киянам і військовополоненим, розстріляним у Бабиному Яру (орієнтир – вул. Дорогожицька, 9, навпроти Національної медичної академії післядипломної освіти).
 
Нагадаємо, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру пройде марафон, кінопокази, виставка: що заплановано. Як відомо, на кінофестивалі у Каннах показали фільм про Бабин Яр (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися