Це – повноцінна програма Ленд-лізу; надання Україні літаків та засобів ППО; відкриття другого фронту, посилення санкцій і нафтове ембарго для РФ; розробку аналогу “плану Маршалла” для відбудови України; прискорене членство України в ЄС.
Про це повідомляє “ЄС”.
“Сьогодні всі наші пропозиції увійшли в склад заяви. І я дуже дякую тим народним депутатам, які захищали нашу позицію”, – сказав Порошенко.
Таким чином, 353 народних депутата підтримали звернення до ООН, Європейської Комісії й Парламенту, інших міжнародних організацій та їх парламентських асамблей, парламентів та урядів держав-членів ЄС та НАТО, парламентів та урядів демократичних держав світу.

Лідер “ЄС” також повідомив, що парламент у першому читанні підтримав законопроєкт щодо можливості суміщення народними депутатами служби у ЗСУ чи теробороні.
“Ми усуваємо ті перешкоди, які раніше це забороняли робити. І у першому читанні цей закон був прийнятий майже конституційною більшістю”, – констатував Порошенко.
Він також зазначив, що “ЄС” пропонує підвищити статус добровольців територіальної оборони, надавши їм соціальні гарантії.
“Важливим є і те, ми прийняли у сфері підтримки економіки, в тому числі і тих підприємств, які пересуваються із захоплених територій. Також збільшення соціального захисту ветеранів і воїнів — це надзвичайно важливо”, – зазначив Порошенко.
П’ятий Президент висловив вдячність спікерам парламентів країн Балтії, які приїхали до Києва висловити солідарність українцям. Також, він запросив до столиці України лідерів європейських держав.
“Ми запрошуємо і лідерів європейських держав, лідерів всіх країн світу прибути зараз до Києва і своєю солідарністю продемонструвати, що світ Київ та Україну не залишає наодинці”, – резюмував Порошенко.
Читайте також: Душу й тіло ми положим. Україна вже місяць тримає навалу російської орди
Нагадаємо, законопроєкт від “ЄС” про позбавлення мандату всіх нардепів, які під час війни перебувають не в Києві, навіть не включили у порядок денний парламенту.
Як повідомляв “ВК”, Порошенко в ефірі британської телевізійної мережі ITV закликав премʼєр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона припинити бюрократичні війни й політичні балачки та якомога швидше надати Україні обіцяні систему ППО для захисту українців від ракет РФ. Прем’єр-міністр Джонсон розглядає можливість поїздки до Києва.


