VR дозволяє жити разом на відстані – як це виглядає (ВІДЕО)

18:26 22.04.2020

Спілкування через віртуальну реальність дозволить створювати нові унікальні площі. Під час спілкування через VR помешкання абонентів накладатимуться одне на одне, утворюючи нове, спільне житло.

VR дозволяє жити разом на відстані – як це виглядає (ВІДЕО)

Ролик, зроблений студією Popular Science, пояснює, як віртуальна реальність може стати такою ж поширеною як і відеодзвінки, розповідає Dezeen. 

Дзвінки через FaceTime та аналогічні додатки стали основним способом комунікації в той час як люди по всьому світу живуть та працюють удома.

Засновники Popular Science стверджують, що коли люди спілкуватимуться через віртуальну реальність, їхні помешкання накладатимуться одне на одне, утворюючи новий простір в якому вони зможуть жити разом.

Пандемія коронавірусу – це перша глобальна криза здоров’я, під час якої спілкування можливе”, 

– розповіли архітектори.

Той факт, що ми можемо бачити та чути один одного, робить ізоляцію більш стерпною”.

Ця концепція вилилась у інсталяцію віртуальної реальності, яку двоє архітекторів створили для архітектурної виставки у Талліні в 2019 році. Пізніше архітектори зробили відеоролик. 

Ролик демонструє, що стається, коли люди, користуючись пристроями віртуальної реальності, створюють спільну віртуальну площу, але по факту знаходяться в різних місцях фізично.

Така технологія створює можливість для людей активно і колективно створювати спільні простори. Це може призвести до створення нових площ як робочих, так і ігрових.

 

Можливість бути разом віртуально та віддалене спілкування – це проєкт,який все ще триває, як технологічно так і культурно.

Пройшло всього 150 років відколи придумали телефон, і з того часу ми ніколи не зупиняли наших намагань щодо передачі реальності настільки, наскільки це можливо”. 

Пандемія коронавірусу стала локомотивом не лише технологій віртуальної реальності.

Змін зазнали офіси та коворкінги. Про те, як переобляють офіси для того, щоб співробітникам вдавалось дотримуватись соціальної дистанції, читайте тут: 6 правил двометрового офісу. Як адаптувати робоче місце пандемію

Раніше ми міркували над тим, чи не стане пандемія коронавірусу кінцем ери офісів взагалі. Відповідь на це запитання можна прочитати тут.

Переробляють, втім, не лише місця для роботи, а й для відпочинку – наприклад, парки. Лише подумайте – з технологією накладання помешкань можна буде створити напівквартиру, напівпарк! 

 

Великий Київ у Google News

підписатися