Воюють і вони: лідер гурту O.TORVALD Женя Галич з лютого 2022 року боронить батьківщину та відмовився від туру до США

Автор: Оксана Тупальська
17:48 03.11.2023

Женя Галич – український рок-музикант, що народився в родині військового. Одразу після початку повномасштабного вторгнення він пішов боронити край від ворога. Його історія здатна розвіяти міф про те, що відомих людей на фронт не беруть.

Воюють і вони: лідер гурту O.TORVALD Женя Галич з лютого 2022 року боронить батьківщину та відмовився від туру до США

У листопаді цього року після понад півтора роки служби в ЗСУ Женю Галича запрошували поїхати в тур разом з групою “Друга Ріка”. У США та Канаді співаки планували зібрати гроші на допомогу українській армії.

Однак, як повідомив Галич, він відмовився від туру через наказ воювати на передовій.

“Я неодноразово зазначав, говорив про те, що поки в країні йде війна і діє воєнний стан, я, в першу чергу, військовий. А далі вже артист і музикант. Так сталося, що я не зможу відвідати тур США і Канадою разом з групою “Друга Ріка”. Ситуація в країні змінюється щодня і зараз ситуація така, що на вимогу свого військового керівництва я повинен повертатися в Україну”, – сказав артист.

Про свої досягнення на фронті говорить скромно. Каже, – є сильніші, за якими тягнеться і з яких бере приклад.

“Я точно не вважаю себе героєм. Є набагато потужніші військові, потужніші рекси, бійці, які виробляють на службі таке. Я не настільки військовий, наскільки більшість моїх побратимів, які дуже професійно воюють. Я лише виконую їхні накази й допомагаю їм у цьому. Тому я не вважаю себе героєм”.

Женя слідкує за досягненнями на фронті і інших зіркових захисників – лідера гурту “Бумбокс”, Івана Леньо з Kozak System, Олександра Ярмака та тих, хто залучений у “Культурний десант”.

“Андрій Хливнюк просто брат. Саме такі люди своїм прикладом доводять, що можна збирати колосальні гроші. Він зібрав більше півмільйона доларів на ескадрильї PUNISHER, за допомогою якої зі своїми побратимами кошмарить русню. Це також приклад, він може не тільки організовувати всі ці збори, а й потужно служити, воювати”, – каже лідер групи O. TORVALD.

Салем, Мойсей, Ярмак, Сєрга, Чемеров / Фото з інстаграму “Культурного десанту”

Розповідає Женя Галич і про вокаліста гурту “Карна”:

«Також дуже потужний воїн, і також багато робить з волонтерського боку. Ваня Леньо з гурту Kozak System, який тримав оборону Києва свого часу, а потім їздив у тур, зібрав багато грошей для українських військових. Саша Ярмак – потужний дронщик, класний військовий, дуже поважаю його. Саша Чемеров багато робить для “Культурного десанту”. Коля Сєрга багато робить для культурного розвитку нашої країни. Поважаю кожного й дуже пишаюся ходити з ними по одній землі”.

Позитивно згадує і Сашка Положинського. Називає героєм та дякує, що змотивував до військової служби.

«Він на своєму прикладі показав, що можна бути людиною у віці (Саня, вибач, я жартую), медійною персоною, але корисним у Збройних Силах. Я знаю, що він нещодавно повернувся з потужних навчань в іншій країні, він суперкрутий чувак. Я з ним нещодавно бачився, тому Сашко Положинський для мене однозначно герой».

Раніше «ВК» розповідав, як Аліна Шаманська у своєму подкасті “Розлючена” подякувала Віталієві Козловському за службу. А також розповіла, що побратими поважають Козловського і були здивовані, що він на фронті не сидить, склавши руки.

Великий Київ у Google News

підписатися