Вони бачили пекло. На Михайлівській площі показують фотографії, зроблені під час битви за Іловайськ

Автор: Галина Ворона
16:37 15.09

Біля Стіни пам’яті на Михайлівській площі у Києві доступна для вільного перегляду виставка унікальних фотографій, зроблених під час битви за Іловайськ у серпні 2014 року. Зі світлин на нас дивляться українській військові. Деякі з них – незадовго до своєї загибелі.

Вони бачили пекло. На Михайлівській площі показують фотографії, зроблені під час битви за Іловайськ

Як розповіли в Музеї Майдану, автори світлин – фотокореспонденти Максим Левін, Максим Дондюк, Олександр Глядєлов, Маркіян Лисейко – разом із бійцями батальйону “Донбас” перебували у самому пеклі боїв, зафіксували приголомшливі факти російсько-української війни, які змогли оприлюднити, дивом прорвавшись через влаштований російською армією “зелений коридор” смерті.

Переглянути фотовиставку можна до 27 вересня.

Читайте також: Розруха, запустіння. Вражаючі фото території навколо Донбас-арени 

Нагадаємо, під час запеклих боїв з російськими найманцями, а потім, проти російської регулярної армії, у серпні 2014 року, Іловайська операція, як частина плану по звільненню Донецька, переросла в Іловайську битву російсько-української війни. 29 серпня 2014 наші військові мали виходити з оточення через так званий зелений коридор. Колона почала рухатись, але російські бойовики підступно відкрили вогонь. Кількість загиблих військовослужбовців у боях за Іловайськ у серпні 2014 року сягає 220 осіб, безпосередньо під час виходу зеленим коридором загинули 129.

Великий Київ у Google News

підписатися