Волонтерку Корчинську не пустили на День волонтера до госпіталю, який вона створила

19:49 05.12.2020

Під час візиту президента Володимира Зеленського до Ірпінського центру реабілітації поранених військовослужбовців з ампутаціями не пустили волонтерку Оксану Корчинську, хоча саме вона заснувала у 2017 році цей заклад разом з колегою без жодної державної допомоги. Причина – пані Оксана відмовилася від нагороди чинного президента.

Волонтерку Корчинську не пустили на День волонтера до госпіталю, який вона створила

Про це Оксана Корчинська повідомила на своїй Facebook-сторінці.

Мене не пустили в Центр реабілітації поранених військовослужбовців з ампутаціям в госпіталі Ірпеня, який ми з колегою створили своїми зусиллями та коштами в 2017 році, без копійки державної допомоги, бо туди приїхав піаритися Зеленський, а я відмовилися від нагороди з його рук”, – розповіла волонтерка.

Більш детально пані Оксана розповідає у стрімі, який ми розміщаємо для своїх читачів.

Зауважимо, при цьому особливо цинічно виглядає повідомлення на сайті президента про відвідання Зеленським Центру реабілітації військових, де він зустрівся з працівниками центру та волонтерами і “наголосив на надважливій ролі волонтерів у захисті України в найважчі часи”.

Нагадаємо, 5 грудня у світі відзначають День волонтера. З цієї нагоди політики “ЄС” привітали людей, які стоячи пліч-о-пліч з військовими, захистили країну в найбільш небезпечні часи нашої історії.

Великий Київ у Google News

підписатися