“Волонтерський рух – найсвітліша частина нашої новітньої історії”. Як політики вітали з Днем волонтера

19:28 05.12.2020

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. В Україні ця дата набула особливого значення після Революції Гідності та з початком російської агресії на Донбасі. “Великий Київ” зібрав привітання від українських політиків на адресу людей, які не шкодували власного часу та здоров’я задля допомоги армії.

“Волонтерський рух – найсвітліша частина нашої новітньої історії”. Як політики вітали з Днем волонтера

Зокрема, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко назвав волонтерство одним з унікальних та найбільш виняткових явищ громадянського суспільства.

Він зауважив, що у вирішальні для нашої держави часи українці змогли самоорганізуватися, проявити солідарність і виступити проти російської агресії.

На армії та волонтерах тримається захист нашої незалежності й наших кордонів. Вас потребують знедолені сім’ї, від вас залежить добробут кожної української родини, адже, окрім постійної загрози зі східних рубежів, пандемія поставила українське суспільство перед новими викликами”, – зазначив лідер “Європейської солідарності.

За словами Порошенка, сьогодні і його фонд і вся команда “ЄС” стали волонтерами: постачають захисні костюми, тести, ШВЛи, кисневі концентратори, окуляри, маски, пульсоксиметри.

Маю високу честь знати по-справжньому великих людей, з якими пліч-о-пліч пощастило і щастить діяти під час доленосних для нашої держави подій. Дякую вам за те, що свідомо обрали цей відповідальний шлях. Разом до Перемоги. Слава Україні!” – додав Петро Порошенко.

Ірина Геращенко (“Європейська солідарність) впевнена: небайдужість і солідарність – це синоніми волонтерства, до якого з 2014-го причетна “вся притомна частина суспільства”.

Потужний волонтерський рух – це найяскравіша і найсвітліша частина нашої новітньої історії, як і Революція Гідності, Майдан 2004 і 13-14. Ця єдність, солідарність, небайдужість і досі дарують оптимізм і віру в країну”, – додає Геращенко.

Вона також вважає за честь бути знайомою, дружити і співпрацювати з волонтерами.

За словами Олександра Турчинова, бути волонтером – означає віддавати частку себе тим, кому це найнеобхідніше.

Політик нагадує, що саме волонтери, стоячи пліч-о-пліч з військовими, захистили країну в найбільш небезпечні часи нашої історії.
 
Нагадаємо, у столиці днями обрали  обрали переможців Волонтерської премії

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...