Волонтерка розповіла, як лікар заради виписки пацієнта, “шльопає” довідки про сатурацію

Автор: Любава Лисичкіна
20:50 06.05

Мова йде про дві довідки одній і тій жі пацієнтці, видані одним і тим же лікарем  протягом години, але з різними показниками сатурації. Спеціально, під виписку.

Волонтерка розповіла, як лікар заради виписки пацієнта, “шльопає” довідки про сатурацію

Про очевидну халатність та байдужість лікарів написала керівниця БФ “Свої” Леся Литвинова.

За словами київської волонтерки, яка вже другий рік допомогає хворим на ковід по всій Україні отримати кисневий концентратор, новий випадок межує з істерикою. Адже лікар Жашківської багатопрофільної лікарні видав протягом години одній людині дві довідки з різними показниками   сатурації. 

Литвинова пояснила, що спочатку її колега по фонду Ірина Кошкіна намагалася пояснити родичам, що не можна виписуватися з сатурацією 72. Пройшло трохи більше години, і родичам видали нову довідку.

“Не можна з сатурацією 72? Та не питання. Пацієнт чудесним чином за годину ривком поліпшується. Аж до показників 88-92. Так вже можна? Ну і чудово”, – обурено написала Литвинова.

Зауваживши, що в такій ситуації  нікого не турбує той факт, що  підганяються показники під “зручні” та шльопаються довідки з липовими цифрами. Навіть, без заміни вихідного номера. 

Нагадаємо,  у Києві померла 47-річної місцева жителька через ускладнення коронавірусу. Її рідні намагалися домогтися переведення тяжкохворої пацієнтки зі стаціонару в реанімацію Київської лікарні №8, а лікарі нібито вимагали, щоб жінку спочатку забезпечили апаратом СРАР.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...