Вокзали як поле битви: як перевіряли пасажирів на ковід-документи та що думають про це люди (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
22:54 21.10

Сьогодні, 21 жовтня, почали діяти нові правила – всі міжобласні перевезення дозволені при наявності covid-сертифікату або негативного ПЛР-тесту.  

Вокзали як поле битви: як перевіряли пасажирів на ковід-документи та що думають про це люди (ВІДЕО)

Так, відсьогодні всі міжобласні перевезення дозволені при наявності covid-сертифікату або негативного ПЛР-тесту. Йдеться про залізничний, авіаційний та автобусний транспорт.

Ці правила не стосуються громадського транспорту в містах, перевезення всередині однієї області.

Ось як проходила перевірка сертифікатів вакцинації на автовокзалі у Києві:

Як розпочався день за новими правилами перевезення розповіли та показали в “Укрзалізниці”:

Не обійшлося і без конфліктів. Є й ті громадяни, яких не пустили на потяги, таких сьогодні було 18 пасажирів. Люди обурювалися тим, що їх змушують вакцинуватися та робити тести за 350 грн. Про нововведення та реакцію людей на Центральному вокзалі у столиці сьогодні говорили практично у всіх випусках новин:

Нагадаємо, міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів: 

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (для червоної зони) або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів не вимагається.

Як відомо, Кабмін затвердив нові правила перевезень пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися