“Война и прочая хе@ня , сейчас нахрен никому не надо”: столичний актор цитує МЗС Росії та вірить у “братній” народ

Автор: Любава Лисичкіна
00:13 27.01

Мова йде про допис українського актора та сценариста, заслуженого артиста України та п’ятиразового лауреата професіональної театральної премії «Київська пектораль» Дмитра Лаленкова.

“Война и прочая хе@ня , сейчас нахрен никому не надо”: столичний актор цитує МЗС Росії та вірить у “братній” народ

Допис  можна побачити   в соцмережі актора. 

«Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що російське посольство у Києві продовжить працювати у штатному режимі. Які ще докази створення штучної напруги з боку РФ вам потрібні? Заспокойтесь брати!! ) війна та інша хе @ ня , зараз нахрен нікому не треба !!! ….. звичайно тільки крім «побратимів» з охрененої «антипутинської каоліції»))», – написав чоловік. 

І на додачу поставив до допису фото з прапорами РФ та України. 

Як відомо, Дмитро Лалєнков народився 4 травня 1966 року в місті Стаханов Луганської області. У дитинстві серйозно займався боксом, був чемпіоном України

Один рік навчався у музичному училищі імені Глієра, на факультеті вокалу, потім закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого. Працював у Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки.

Знявся у фільмах: «Каїн» (1992), «Дике кохання» (1993) «Жорстока фантазія» (1994), «Принцеса на бобах» (1997), «Слід перевертня» (художник Симоненко), «Життя як цирк», Доярка з Хацапетовки 2: Виклик долі та інших. Став відомим завдяки ролі Роми в комедійному телесеріалі «Леся+Рома» (2005–2007). Знявся у безлічі фільмів і сералів.

В Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра працював з 2009 по 2016 рік. 

Одним з останніх фільмів з його участь став скандальний проєкт  “Паломниця”  дружини Віктора Медведчука, Оксани Марченко. Там він  розповів як довгі роки боровся з алкоголізмом і зміг побороти залежність, сстав частіше ходити до церкви і чекає на операцію із заміни суглоба. 

Великий Київ у Google News

підписатися