Водіям дозволили дистанційно готуватись до іспитів з ПДР та отримувати посвідчення поштою

Автор: Галина Ворона
18:58 15.09

Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР. Крім того, посвідчення водія відтепер можливо отримати за допомогою національного оператора поштового зв’язку або кур’єра.

Водіям дозволили дистанційно готуватись до іспитів з ПДР та отримувати посвідчення поштою

Про це повідомляє МВС.

Згідно з постановою уряду, відтепер підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв можливі онлайн. Зокрема, акредитований заклад має проінформувати найближчий територіальний сервіс МВС, що планує навчати дистанційно, коли реєструє список групи в єдиному державному реєстрі МВС.

Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв має здійснюватися для груп не більше 10 осіб. Якщо акредитацію заклад втрачає, то і онлайн-навчання призупиняється.

Крім того, передбачається можливість отримання за бажанням особи замовленого через електронний кабінет водія посвідчень з використання засобів національного оператора поштового зв’язку або кур’єра.

В умовах пандемії, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, це мінімізує контакти з іншими людьми і тому є найбезпечнішим способом отримання документів зауважили в МВС.

Читайте також: Документи і номери за 10 хвилин. Нову автівку тепер можна зареєструвати в автосалоні

Нагадаємо, автовласників чекає ще одне нововведення: розмитнити авто можна буде через “Дію”.

Великий Київ у Google News

підписатися