Вода у 8 бюветах не відповідає нормативам (АДРЕСИ)

10:45 19.07.2020

Кожного тижня фахівці Держпродспоживслужби перевіряють по 10 бюветних комплексів. Цього тижня результати перевірки 10 бюветних комплексів засвідчили, що у 8 пробах виявлені відхилення від гігієнічних вимог до води питної, призначеної для споживання людиною. Їх повинні закрити та привести якість води у відповідність до санітарних вимог.

Вода у 8 бюветах не відповідає нормативам (АДРЕСИ)

Як повідомляє Держпродспоживслужба, відхилення були виявлені за санітарно-хімічними показниками безпечності та якості питної води. У 4 пробах за вмістом заліза та марганцю. У 8 пробах за показниками епідемічної безпеки  – загальні коліформи (бактерії групи кишкової палички, що потрапляють у воду з фекальними стоками).

Адреси бюветних комплексів, де виявлені відхилення:

  • вул. Кирилівська, 99: виявлено загальні колі-форми, за нормативом їх бути не повинно;
  • вул. Вітряні Гори, 2: виявлено загальні колі-форми, за нормативом їх бути не повинно;
  • вул. Кобзарська, 2: виявлено загальні колі-форми,  за нормативом їх бути не повинно;
  • вул. Івана Виговського, 12 (колишня – вул. Гречка): виявлено загальні колі-форми, за нормативом їх бути не повинно, а також перевищений вміст заліза –  0,22 мг/дм³ (норматив – ≤ 0,2 мг/дм³);
  • вул. Туполєва, 22-Б: виявлено загальні колі-форми , за нормативом їх бути не повинно, вміст марганцю – 0,062 мг/дм³ (норматив – ≤ 0,05 мг/дм³);
  • вул. Туполєва, 16-Д: виявлено загальні колі-форми (норматив – не повинні виявлятись); вміст марганцю – 0,062 мг/дм³ (норматив – ≤ 0,05 мг/дм³);
  • перетин вулиць Ружинської та Тешебаєвої: виявлено загальні колі-форми (норматив – не повинні виявлятись);
  • вул. Верховинна, 8: виявлено загальні колі-форми, за нормативом їх бути не повинно.

Держпродспоживслужба звернулась листом до «Київводфонду» щодо призупинення експлуатації цих бюветних комплексів та приведення якості води у відповідність до вимог державних санітарних норм та правил.

Крім того, було також виявлено порушення в утриманні зон санітарної охорони артезіанських свердловин на 6 бюветних комплексах, а саме: проспект Петра Григоренка, 14;. Ревуцького, 11-Г; вул. Михайла Драгоманова, 15-А; вул. Анни Ахматової, 6; вул. Декабристів, 10-А; вул. Урлівська, 9.

Нагадаємо, загалом по місту на балансі “Київводфонду” є близько 200 бюветних комплексів. Як повідомлялося раніше, у Києві цього року проведуть капремонт 17 бюветів, збудують три нові артезіанські свердловини, що дасть змогу відновити роботу бюветів, які тривалий час не працювали. 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...