Влада пояснила що буде з традиційним пробігом під каштанами

Автор: Любава Лисичкіна
18:22 18.05

Організатори благодійного проєкту готують два формати проведення 28-го «Пробігу під каштанами».

Влада пояснила що буде з традиційним пробігом під каштанами

Як  повідомили у КМДА, столиця проведе  щорічний благодійний спортивний 28-й «Пробіг під каштанами».

Захід відбудеться  30 травня  з 07:00 до 15:00.

Маршрут:

Майдан Незалежності – вулиця Хрещатик – вулиця Велика Васильківська – вулиця Саксаганського – вулиця Володимирська – вулиця Жилянська – вулиця Шота Руставелі – вулиця Велика Васильківська – вулиця Хрещатик – Майдан Незалежності.

 Формати забігу

Offline – на старт можна долучитися на Майдані Незалежності з дотриманням карантинних правил та обмежень. Обов’язковим є правильно одягнена маска та відстані між учасниками, рекомендовано мати із собою окуляри, інші засоби індивідуального захисту, враховуючи епідемічну ситуацію в столиці.

Online зможуть долучитися всі охочі, незалежно від часу та місця участі. Для цього необхідно завантажити безкоштовний мобільний додаток Strava, зареєструватися в ньому та долучитися до групи «Пробіг під каштанами». 

Нагадаємо, що проєкт був започаткований у 1993 році і на сьогодні є традиційною частиною святкування Дня Києва.    В 2019 році ця подія зібрала рекордні 18 тисяч учасників.  Минулого року пробіг скасували через карантин: забіг відбувся 31 травня  в форматі благодійної ініціативи #ПробігONлайн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...