Влада попіарилася й забула. Волонтери розповіли про проблеми евакуйованих з Донбасу

Автор: Володимир Хлєбников
10:01 13.05

Люди, евакуйовані з окупованих територій до Запоріжжя, не можуть поїхати в більш спокійні регіони через відсутність потягів та змушені жити в не дуже комфортних умовах.

Влада попіарилася й забула. Волонтери розповіли про проблеми евакуйованих з Донбасу

Про це заявляють волонтери, які допомагають евакуйованим громадянам. 

Так, Маша Українська звернулася до “Укрзалізниці”, заявляючи про відсутність евакуаційних потягів.

А що війна вже закінчилася? Бо евакуаційних потягів вже немає. Сьогодні в “Епіцентрі” Запоріжжя люди, які тільки виїхали з окупованої території: “А як нам доїхати до Львова? Нас три людини, і всього 450 гривень”. Знову влада все переклала на руки волонтерів, які вже третій місяць зустрічають, поселяють та допомагають біженцям з окупованих територій абсолютно безкоштовно!” – написала вона у себе в Facebook.

Все як завжди, нічого в цій країні не змінюється“, – жаліється волонтерка.

Своєю чергою волонтер Олексій Лук’янов із Запоріжжя висловився щодо роботи обласної військової адміністрації. На його думку, вона – “хвилеподібна і хаотична“.

Зустрівши перших евакуйованих з “Азовсталі”, добряче пропіарившись і заселивши їх в готель “Україна”, решту маріупольців знов відправляють в дитсадки з маленькими ліжечками й дитячими унітазами… Люди з дітьми, між іншим, декілька діб добираються до Запоріжжя і вимушені потім в дитсадках спати на долівці“, – пише він у Facebook.

Лук’янов також стверджує, що на волонтерів здійснюється тиск. “Пресинг волонтерів в нашому місті регулярний, бо ж не мовчимо: то прослушку волонтерам ставлять, то гуманітарку намагаються у них віджати, то в туалеті арештовують“.

Наразі реакції Запорізької обласної військової адміністрації на заяви волонтерів не надходило.

Читайте також: Волонтери розповіли про нагальні потреби мешканців віддалених сіл Київщини

Великий Київ у Google News

підписатися