Візи та дороге тестування. 8 правил для польотів в ЄС

09:15 10.06.2020

Є низка правил та винятків з них щодо польотів в країни ЄС. Виявилось, що все набагато складніше, ніж “зовнішнє авіасполучення відновлять 15 червня”.

Візи та дороге тестування. 8 правил для польотів в ЄС

Низка правил та особливостей щодо польотів у Європу була опублікована “Європейською правдою”. “Великий Київ” обрав для вас найважливіше. 

  1. Європейські кордони будуть закриті до кінця червня. Щоправда, є виключення, але ті, що їдуть в гості до батьків або ж бізнес-мандрівники не отримають права на в’їзд. 
  2. Відкриття кордонів буде поступовим та залежатиме від епідемічної ситуації в країні-партнерці.
  3. На в’їзд в країни ЄС мають право ті пасажири, що літають евакуаційними рейсами; українці з робочими візами або вид на проживання; дипломати тощо.
  4. Зараз в ЄС діє правило візи. Під це правило підпадають і авіакомпанії. Тобто, якщо аеропорт, куди ви летите, вимагає візу, а в вас її немає, то перевізник не має права пропустити вас на борт. 
  5. В країні, куди ви летите, на вас чекатиме обов’язковий карантин або обов’язкове та дороге тестування на коронавірус.
  6. “Авіакомпанія не може не прийняти на борт пасажира, в якого немає довідки про те, що він не хворіє або згоди на самоізоляцію”, – розповідає директор МАУ Євген Дихне.
  7. У всіх країн різні протиепідемічні вимоги. Керівник авіакомпанії WizzAir Джозеф Вараді розповідає, що “немає й двох країн, що становили б однакові протиепідемічні вимоги”. 
  8. “Більшість компаній, такі ж, як і МАУ, задекларували відмову надавати перевезення пасажиру, якщо він відмовляється дотримуватись правил особистої безпеки”, – розповідає Євген Дихне. – “Мова йде про відмову від носіння маски, а також виявлення симптомів (лихоманка, підвищена температура, кашель, головний біль, нудота та рвота, закладеність носа, нежить”. 

Читайте також: «Світ буде іншим». 10 прогнозів президента МАУ Євгенія Дихне про авіабізнес

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...