Віталію Малахову можуть присвоїти звання Почесного громадянина міста Києва

Автор: Марія Супрун
16:59 17.11.2021

Депутати в Київраді підтримують ініціативу присвоїти звання “Почесний громадянин міста Києва” столичному керівнику «Театру на Подолі» Віталію Малахову.

Віталію Малахову можуть присвоїти звання Почесного громадянина міста Києва

Про це повідомила депутатка Київради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

«Віталій Малахов легендарна постать для Києва. У 1987 році він створив «Театр на Подолі», яким керував до свого останнього дня. Через творчість він не просто популяризував Київ, а зробив так, що столицю України у всьому світі знають як центр сучасної європейської культури. За роки свого життя він дійсно зробив величезний вклад в культурне життя Києва. І уявити без нього наше місто просто неможливо. Він назавжди залишиться його частиною», – підкреслилаМуха.

Як зауважила голова комісії, «Театр на Подолі» також заслуговує на те, щоб носити ім’я по-справжньому видатного митця. Нагадаємо, раніше депутатка фракції “ЄС” Марина Порошенко направила депутатське звернення київському міському голові Віталію Кличку щодо присвоєння Театру на Подолі імені Віталія Малахова.

Співголова фракції «УДАР» Валентин Мондриївський додав, що відповідні пропозиції щодо присвоєння почесного звання Віталію Малахову та перейменування «Театру на Подолі» буде озвучено на найближчому пленарному засіданні Київради, яке відбудеться 18 листопада.

Великий Київ у Google News

підписатися