“Вітайте-співчувайте”. ЦВК зареєструвала Юлію Кузьменко кандидатом у нардепи

Автор: Любава Лисичкіна
19:22 01.03.2021

ЦВК зареєструвала кандидатом у нардепи по округу № 50 (Донецька область) дитячого кардіохірурга Юлію Кузьменко. Фігурантка справи Шеремета Кузьменко йде у ВРУ від “Європейської Солідарності”.

“Вітайте-співчувайте”. ЦВК зареєструвала Юлію Кузьменко кандидатом у нардепи Фото: Facebook Юлії Кузьменко
оренда квартири Київ

Про це повідомила пресслужба ЦВК.

Комісія  зареєструвала Юлію Кузьменко сьогодні, 1 березня. Вона є  кандидаткою у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 28 березня 2021 року.

“Вітайте-співчувайте. Співчувайте, бо у випадку перемоги на мене впаде великий пласт роботи, я ж не вмію по-іншому. Але мені є за що боротися – за потерпаючих від політично вмотивованого переслідування, за мій Донбас, за медицину в Україні”, – написала кандидатка у Facebook.

 

Також в одномандатному виборчому окрузі № 50 (Донецька область) зареєстровано кандидатами Андрія Аксьонова від політичної партії “Порядок”  та Миколу Головка як самовисуванця. 

У ЦВК нагадали, що раніше  на цьому окрузі вже зареєстровано декілька кандидатів в народні депутати України. Зокрема,  Вікторію Шилову, Валентина Рибіна, Артема Марчевського, Іштвана Добшу, Людмилу Дорошенко, Олександра Груздєва, Сергія Звагольського, Богдана Мироненка, Олександра Тамбулатова, Юрія Третяка, Андрія Бондаренка, Юлію Гакову, Надію Масло, Ларису Ревву, Андрія Масенця, Антона Ровенського. 

Нагадаємо, партія «Європейська Солідарність» висунула кандидатомна довиборах у Верховну Раду в окрузі № 50 на Донеччині відому волонтерку, дитячого кардіохірурга, кандидата медичних наук Юлію Кузьменко, яку зараз бездоказово і несправедливо переслідує влада. Таке рішення ухвалив з’їзд партії у відповідь на численні звернення ветеранських та волонтерських громадських організацій.

Як відомо, на довиборах у 87-му окрузі в Івано-Франківській області, які теж відбудуться 28 березня, від “Європейської Солідарності” балотується доброволець, учасниця АТО, громадська активістка Маруся Звіробій-Біленька.

Великий Київ у Google News

підписатися