Віршики дарма вчили? Новорічні свята у дитсадках просять не проводити

14:24 26.11.2020

Столичні заклади освіти готові до нових викликів пандемії: усі вони забезпечені масками, термометрами та засобами для дезінфекції у достатній кількості. Проте для того, щоб не припиняти звичне життя міста, кожен киянин має свідомо поставитися до дотримання протиепідемічних заходів.

Віршики дарма вчили? Новорічні свята у дитсадках просять не проводити

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Станом на 25 листопада у двох третинах столичних закладів загальної середньої освіти є класи, закриті на карантин. У кожному четвертому садочку міста також є закриті групи. Відвідуваність садків складає 51% від загального списку”, – розповів Валентин Мондриївський.

Чиновник додав, що більшість шкіл уже давно використовує дистанційні технології навчання, адже велика кількість школярів та педагогів мають підтвердженні тести на COVID-19. 

Місто вимушене підлаштовуватися під нові реалії, тому цього року ми закликаємо дітей та їхніх батьків, окрім щоденного моніторингу температури та обов’язкового носіння масок у громадських місцях, утриматися від відвідування масових заходів під час новорічних свят, зокрема, від проведення традиційних концертів у школах і дитсадках”, – зазначив Валентин Мондриївський.

Він наголосив, що наразі пріоритетним завданням влади є збереження здоров’я дітей, їхніх батьків та педагогів. 

А тим часом за минулу добу в Україні було виявлено 15 331 новий випадок коронавірусу. Це новий рекорд. 

Читайте також:  Карантин, день 259. Коли почнеться третя хвиля COVID-19

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...