Вімблдон: Снігур зупинилася за крок до фіналу кваліфікації

Автор: Марина Максенко
19:47 22.06

У Лондоні тривають відбіркові змагання Вімблдону – третього у сезоні тенісного турніру серії Grand Slam.

Вімблдон: Снігур зупинилася за крок до фіналу кваліфікації

Про це повідомляє ВТУ.

У другому колі кваліфікації українка Дар’я Снігур (№130 світового рейтингу) поступилася путівкою у фінал відбору угорці Тімеї Бабош – 0:6, 2:6.

У жіночій кваліфікації Вімблдона продовжує виступати українка Катаріна Завацька.

 Снігур тренується у Міжнародній тенісній академії, яка підписала інвестиційний контракт з Дарією та зобов’язалась фінансувати її тренування та виїзні турніри. Тренує киянку заслужена тренерка України та головний тренер Міжнародної тенісної академії Лариса Савченко.

Читайте також: “Ми зуміли пережити цей час і втримати команду”. Директор Міжнародної Тенісної Академії (МТА) про рік пандемії для спорту

Довідка: Міжнародна Тенісна Академія (МТА) Ігоря Кононенка надає безкоштовні послуги дітям з інвалідністю, спортсменам у віковій категорії 85+, окремо надаються дитячі пакети, там є і пільгові, і групові категорії.

МТА успішно співпрацює зі школами, надаючи безкоштовні послуги дітям. Крім академії у Пущі-Водиці, також побудовано МТА Арену в Жулянах, придбано ще одну спортивну школу, і зараз це – МТА Club на п’ять ґрунтових тенісних кортів. Ігор Кононенко разом із дружиною Лілією Кононенко керує БО «Благодійний Фонд Ігоря Кононенка».

 

Великий Київ у Google News

підписатися