Вікна краще зачинити. В Києві високий рівень забруднення повітря

18:50 13.01

З 11 січня 2021 року в в повітрі над столицею спостерігається надмірна кількість діоксиду азоту. За прогнозами метеорологів, така динаміка прослідковуватиметься ще кілька днів.

Вікна краще зачинити. В Києві високий рівень забруднення повітря

Як повідомляє директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, з 11 січня 2021 року в столиці спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

За даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського протягом 11 -12 січня рівень забруднення діоксидом азоту досяг 5 – 7 середньодобових гранично-допустимих концентрацій”, – йдеться у повідомленні. 

Зростання кількості шкідливих домішок спостерігалось в районах Бессарабської площі, бульвару Лесі Українки та вул. Каунанської (7.1 ГДК).

Директор центру зауважив, що протягом 13 -14 січня зберігатиметься тенденція для подальшого накопичення шкідливих речовин у приземному шарі атмосферного повітря в м. Києві.

До слова, у період з 29 грудня 2020 року по 4 січня 2021 року у повітрі Києва також фіксували надмірну кількість гранично допустимих концентрацій  забруднюючих речовин за середньодобовим вмістом.

Нагадаємо, що Київ закупив дві системи контролю якості повітря за 40 млн грн. Системи якості повітря незабаром встановлять у Дніпровському (Харківське шоссе, 7/1) і Дарницькому (вул. Вербицького, 26) районах столиці. Перші два пости нової системи почнуть працювати вже грудні цього року.

Читайте також: Київ – у топ-10 міст з найгіршим повітрям

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...