Вікіпедія може вилучити інформацію про киянку-волонтерку, яка сформувала унікальний медично-волонтерський підрозділ

Автор: Любава Лисичкіна
17:24 04.12.2021

Вікіпедія сьогодні один з найвідвідуваніших в Україні веб-ресурсів. Це потужна електронна зброя в разі наступу і броня в разі оборони. Тому її вкрай необхідно наповнювати українським змістом.

Вікіпедія може вилучити інформацію про киянку-волонтерку, яка сформувала унікальний медично-волонтерський підрозділ
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив Ярослав Юрченко. 

За словами автора допису, мова йде про  Олену Толкачову (позивний Гайка), яка є не простим учасником Азовського Руху. Саме вона  є  організатором  і творцем унікальної системи супроводу й допомоги пораненим та піклування про родини загиблих – патронатної служби. Наразі за словами Юрченка, служба   немає аналогів ані в державних структурах, ані в інших добровольчих формуваннях.  Тому стаття про організатора такої служби у Вікіпедії має бути обов’язково.

Зараз цю статтю  намагаються знести, арументуючи це недостатньою висвітленістю діяльності Толкачової-Гайки в інтернеті.

“Так, вона не піариться і згадок про неї дійсно менше, ніж про квір-активістів чи порнозірок (про яких статей у Вікіпедії – повно). Тож, давайте разом згенеруємо потрібні згадки! Ми, свідома українська спільнота, своєю активністю цілком можемо здолати безглузді правила, які зараз роблять широко розповсюджену дурню важливішою за справді заслужених людей”, – закликає Ярослав Юрченко.

Відомо, що Олена Толкачова народилася 8 червня 1981 року в  Києві.  Закінчила Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за освітою – математик. До зими 2013/2014 років була підприємцем та активно займалася мотоспортом.

Дівчина активно долучилася до подій Революції Гідності, була співорганізатором та активісткою Правого Сектору Дарницького району. Власну підприємницьку діяльність припинила через військово-революційні події в Україні.

До слова, Порошенко: надання Росії гарантій про нерозширення НАТО означатиме кінець Альянсу.

Великий Київ у Google News

підписатися