Війна забрала в мене почуття спокою, – захисник тероборони з позивнии “Звір”

21:45 22.02

“Перший день війни став для нас, українців, переломним, днем, коли життя розщепилося на дві частини: “до” і “після”. Я прокинувся під звук повітряної тривоги і розбудив дружину холодом своїх слів: “Вставай, почалася війна”.

Війна забрала в мене почуття спокою, – захисник тероборони з позивнии “Звір”
 
” Моє серце билося так швидко, бо відчуло відповідальність за безпеку рідних, за свою країну”, – розповів  “Звір”, боєць 204 Окремого батальйону територіальної оборони м.Києва.
 
 У  нього є маленька донька, яка стала головною мотивацією  для чоловіка – він хоче, щоб вона жила у вільній країні, де існує лише мир, тому  б’ється за свою сім’ю і не пошкодував про свій вибір йти воювати.
 
“Війна забрала в мене почуття спокою та безтурботності, тепер я знаю, як звучать вибухи, мопеди, я навчився тримати зброю, але ніхто не відніме в мене внутрішнє почуття свободи, можливість обирати в що вірити, любов до країни, де я виріс і яка стала для мене домом”, – зазначає боєць.
 
Він уявляє нашу перемогу, як день, коли  захисники піднімуть прапор України на червоній площі в Москві, але “Звір” реаліст, тож знає, якою ціною дається кожен  опір . Він переконаний, що головне вірити, а війни, вони всі закінчуються – це тільки питання часу.
 
  

Великий Київ у Google News

підписатися