Столичний віськомат списував офіцерів з військової служби: журналістське розслідування

Автор: Любава Лисичкіна
19:48 22.02

Чоловіки мали звання від молодшого лейтенанта до майора.

Столичний віськомат списував офіцерів з військової служби: журналістське розслідування

Як зазначають журналісти, вони на умовах анонімності отримали результати перевірки столичного ТЦК та соціальної підтримки.

Відтак стало відомо, що у Печерському військкоматі впродовж 2022-2023 років безпідставно списали з військового обліку щонайменше 24 офіцери запасу.

Військова служба правопорядку називає безпідставним списання офіцерів запасу через порушення у самій процедурі, а також відсутність в їхніх особових справах свідоцтва про хворобу. Наразі відомо, що САП відкрила кримінальне провадження за частиною статті «Недбале ставлення до військової служби».

Журналісти також намагались отримати коментар від начальника Печерського військкомату Сергія Калугіна, але на момент публікації розслідування відповіді не отримали.

«Вважаємо некоректним надавати будь-які коментарі з питань діяльності ВСП під час проведення перевірки та оцінювати її результати», – зазначили у відповідь на запит «Слідства.Інфо».

Журналістам правоохоронці повідомили, що провели перевірку у Голосіївському військкоматі, де теж виявили порушення і відкрили кримінальне провадження за тією ж статтею. В обох випадках досудове розслідування проводить ДБР.

До слова,  виконавець хіту “Танцюю сам” Сергій Сілаков пішов на фронт служити в аеророзвідці. 

Великий Київ у Google News

підписатися