Війна, що нас змінила: замість каблучки кільце від гранати та весілля в піцерії на Оболоні – Нацгвардієць Леонід одружився під час війни

Автор: Оксана Тупальська
14:05 23.02

Нацгвардієць Леонід зробив пропозицію коханій під час спільної прогулянки з собакою – у перерві між службою. Далеко від Києва організовував весільне святкування, яке називає новим і важливим кроком в його житті.

Війна, що нас змінила: замість каблучки кільце від гранати та весілля в піцерії на Оболоні – Нацгвардієць Леонід одружився під час війни

«Війна справді стала сильним мотиватором, бо змусила багато переосмислити. Якщо раніше про весілля не думав як про щось першочергове, то тепер зрозумів, наскільки це важливо. Хотілося стати ближче, та й кохана натякала, щоб не гаяв часу», – ділиться Леонід.

Він прогулювався столицею з обраницею Настею, не мав обручки, тому дістав з кишені кільце від гранати, та зробив вирішальний крок.

«Коли побачив, що ми біля будинку, то зрозумів, що часу на вагання вже немає, треба діяти. Зібрав раму в купу, повернувся до коханої, став на одне коліно й запитав, чи хоче вона стати моєю дружиною? Попутно простягнув їй гранатку, підставляючи кільце, наче як не лишаючи шансів на відмову. Отримав позитивну відповідь і багато поцілунків», – згадує боєць.

А далі був пошук обручок разом зі співслуживцем далеко від дому, похід до РАГСу за послугою «Шлюб за добу», прогулянка Контрактовую площею та весілля – у піцерії на Оболоні.

«На мій погляд, нам вдалося реалізувати близько 70-80% від запланованого. Вийшло непогано. Довелося, правда, помучитися з пошуком місця для святкування, але назустріч пішли керівники затишної піцерії «Бро» на Оболоні, де ми й посиділи декілька годин», – згадує Леонід.

Раніше “ВК” розповідав, що у 2023 році шлюб на підставі акту, складеного командиром (керівником) військовослужбовця, зареєстрували 1 577 пар.

Великий Київ у Google News

підписатися