Війна продовжується. Заступник Кличка подав у суд на Арахамію і Верещук

Автор: Тетяна Сененко
15:33 24.05.2021

Перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник позиватиметься в суді до Давида Арахамії та Ірини Верещук із метою захисту честі та гідності і розповсюдження неправдивої інформації.

Війна продовжується. Заступник Кличка подав у суд на Арахамію і Верещук

Про це він повідомив під час прес-конференції.

«Враховуючи те, що публічні особи продовжують маніпулювати, поширювати неправдиву інформацію про моє нібито затримання, обшуки і тому подібне, я публічно повідомляю, що станом на сьогодні зареєстровано вирок суду про завершення розслідування справи, до якої мене намагалися «прив’язати», і притягнення до кримінальної відповідальності причетної особи! Я до цієї справи не маю жодного стосунку! Тому я подаю позов на публічних осіб, які продовжують поширювати відверту брехню. А саме – на Давида Арахамія та Ірину Верещук», – наголосив Микола Поворозник. 

Читайте також: “Може, мене з кимось переплутали?” – Кличко про оббивання порогів Зеленського

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко назвав події, які розгортаються навколо міської влади останніми тижнями, підготовленою похапцем заангажованою акцією, адже перевірки і обшуки проходять переважно за матеріалами, які передало саме місто. Тому він вимагає від правоохоронних органів звіту про статус справ, щодо яких КМДА передавала матеріали за результатами внутрішніх аудитів.

Читайте також: Озброєні силовики стукали в двері: Кличко розповів про “детективні” події в його будинку 

У свою чергу Президент України Володимир Зеленський заявляє, що не хоче говорити нічого ні хорошого, ні поганого на адресу мера Києва Віталія Кличка, і конкурента на президентських виборах у ньому не бачить.

А раніше Зеленський також сказав про Кличка – “він мені нічого поганого не зробив, але не треба красти гроші з бюджету“.

Великий Київ у Google News

підписатися