Відзначений у РФ за “героїчні” звірства на Київщині – викрили чергового окупанта (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
09:38 10.05

Прокурори Київщини викрили чергового російського військового, який причетний до вчинених на Київщині звірств.

Відзначений у РФ за “героїчні” звірства на Київщині – викрили чергового окупанта (ФОТО)

Як повідомила Генпрокурорка Ірина Венедиктова, це Антон Струєв – командир мотострілецької роти 15-ої «миротворчої» бригади 2-ої гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу ЗС РФ. Йому повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням.

Командир роти разом із співслужбовцями у березні в окупованому селі Мокрець Броварського району взяли у полон двох беззбройних мирних мешканців. Він незаконно допитував бранців, щоб вивідати дані про патріотів, військовослужбовців ЗСУ та бійців тероборони. Вдягнувши тактичні рукавиці з пластиковими вставками, командир вибивав інформацію ударами по обличчях та головах потерпілих. А після наказав їм роздягнутись та запроторив у підвал.

Міноборони РФ та їхній пропагандистський канал «Звезда» оспівували “подвиги” цього офіцера та ставили його “героїзм” за взірець. Традиційно вже, російське військово-політичне керівництво хвалить своїх армійців, які відзначились у воєнних злочинах, тим самим визнаючи, що ті сумлінно виконували накази воювати проти цивільних“, – зазначила Венедиктова.

Струєв – вже третій військовослужбовець цієї «миротворчої» бригади рф повідомлений про підозру в порушенні законів та звичаїв війни в Броварському районі. Ще двоє його співслужбовців викриті у жорстокому знущанні із військовополоненого та із священника у селі Богданівка.

Якщо ви впізнаєте цього військовослужбовця РФ і маєте свідчення про його участь в інших воєнних злочинах – надсилайте докази на наш єдиний хаб https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75.

Як повідомлялося, спецслужби зібрали дані і докази на 900 окупантів, причетних до звірств на Київщині.

Нагадаємо, українців примусово вивозять у Росію, той, хто не проходить “фільтрацію” – зникає у невідомому напрямку.

Великий Київ у Google News

підписатися