Відомий голлівудський актор відвідав Львів, щоб зустрітися з біженцями

Автор: Володимир Хлєбников
13:29 19.06

Відомий голлівудський актор Бен Стіллер як посол доброї волі ООН прибув на польсько-український кордон зустрітись з українськими переселенцями та біженцями.

Відомий голлівудський актор відвідав Львів, щоб зустрітися з біженцями Фото: Andrew McConnell / UNHCR

Актор також прогулявся центром Львова, відповідне відео було оприлюднено у TikTok.

Приємно, що люди розголошують і приїжджають власноруч допомогти“, – написав автор ролика, на якому видно, як Стіллер ходить центральною площею Львова біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

@shan_oleg

Приємно, що люди надають цьому розголосу і приїжджають власноруч допомогти, якось незруч

♬ David Golubenko Знову 21 травня – давид ♫

Напередодні, 18 червня, управління Верховного комісара ООН у справах біженців повідомило, що Бен Стіллер як посол доброї волі ООН прибув на кордон для зустрічі з українськими біженцями.

Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім’ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності“, – йдеться у повідомленні.

Сам актор підтвердив, що прибув до Польщі. “Щойно прибув до Польщі, напередодні Всесвітнього дня біженців, щоб зустрітися з людьми, на життя яких вплинула війна в Україні», – написав Бен Стіллер у себе в Twitter.

Відомий актор також зізнався, що приїхав, аби “дізнатися історії, які ілюструють вплив війни на життя людей, та щоб посилити меседж солідарності“.

Як писав “ВК“, наприкінці квітня до Львова навідалася голлівудська зірка Анджеліна Джолі.

Великий Київ у Google News

підписатися