Відомий бізнесмен навів артилерію ЗСУ на власний будинок під Києвом, щоб вибити рашистів

Автор: Володимир Хлєбников
12:04 08.04

Український бізнесмен Андрій Ставніцер був змушений “навести” українську артилерію на власний будинок під Києвом. На подвір’ї будинку російські окупанти розмістили свою техніку та вели обстріли столиці.

Відомий бізнесмен навів артилерію ЗСУ на власний будинок під Києвом, щоб вибити рашистів

Про це повідомив сам Ставніцер у своєму Facebook.

Дилема з нової реальності. Дано: ти дивишся у вебкамеру свого будинку, а там у дворі російські військові розгортають 12 одиниць бойової техніки, включаючи РСЗВ, “Торнадо-Г” та “Гради”. Твій будинок побудований так, що працює як ідеальне укриття, звідки дуже зручно шмалять по Києву. Через що вони й приїхали. Запитання: скільки часу пройде до моменту, коли ти повідомляєш точні координати свого будинку ЗСУ для наведення вогню?” – написав він.

Будинок відбудую, країну відбудуємо, головне врятувати якнайбільше життів“, – додав бізнесмен, оприлюднивши відповідне фото.

Читайте також: У Києві на обліку вже понад 200 житлових будинків, пошкоджених ворожими обстрілами

Довідка. Андрій Олексійович Ставніцер — український підприємець, співвласник і директор порту ТІС, співвласник терміналу Neptune (спільне підприємство з американською корпорацією Cargill). Засновник і партнер інвестиційної компанії SD Capital. Співвласник буксирного оператора P&O Maritime.

Народився 19 червня 1982 року в місті Тирниаузі (Кабардино-Балкарська Республіка, РФ). Школу закінчив в Одесі, навчався в Швейцарії. Франції, Великій Британії.

У 2014 році отримав від канцлера Австрії екзекватуру Почесний консул Австрійської Республіки в Одесі. Консульський округ включає Одесу і Одеську область. У березні 2020 року на прохання президента очолив волонтерський Штаб із запобігання розповсюдженню COVID-19 в Одеській області.

Активно займається благодійністю. У 2021 році Ставніцер увійшов до ТОП-100 найбагатших українців за версією журналу Forbes з капіталом у 215 млн доларів.

Читайте також: Забрали навіть матрац. Російські дикуни пограбували дачу Олега Скрипки на Київщині

Великий Київ у Google News

підписатися