Відомий актор Орландо Блум прибув в Україну: перші враження від Києва

11:12 26.03.2023

Світові зірки й надалі підтримують Україну та не дають міжнародному суспільству забути про війну та потреби нашої країни. Цього разу британський актор, відомий ролями в кіношедеврах “Пірати Карибського моря”, “Володар перснів”, “Троя” та інших, Орландо Блум прибув до України, щоб підтримати дітей як посол доброї волі UNICEF.

Відомий актор Орландо Блум прибув в Україну: перші враження від Києва
Світлодіодне освітлення

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Сьогодні я прибув до України (до Києва, – Ред.) вперше після поїздки з 2016 року. Відтоді як я був тут, я навіть не міг уявити, що війна може поширитись на всю країну. Але сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх у дитячій точці Спільно — безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть гратися, навчатися та отримують психосоціальну підтримку, — написав Блум.

В Україні відкрито вже понад 180 таких центрів. Тут батьки можуть щодня на кілька годин залишати своїх дітей, щоб ті могли погратись, позайматись творчістю, відпочити та відчути себе в безпеці.

“Той (центр — ред.), який я відвідав сьогодні, відкритий під землею на станції метро, заради безпеки дітей… Тут також є багато приладдя для мистецтва та рукоділля, щоб діти могли творчо виражати себе, подалі від тиску, що наростає в зоні бойових дій. Дітям в Україні потрібно повернути дитинство”, — зазначив актор.

Нагадаємо, минулого року до Львова завітала відома акторка Анджеліна Джолі.

Великий Київ у Google News

підписатися