Відкриття ТРЦ Ocean Mall у столиці знову перенесли – що відомо

Автор: Галина Ворона
15:19 17.06

Торгово-розважальний центр Ocean Mall не встигають запустити у заплановані терміни.

Відкриття ТРЦ Ocean Mall у столиці знову перенесли – що відомо

Про це повідомляє Українська рада торгових центрів.

Раніше повідомлялося, що відриття заплановане на 1 вересня 2024 року, втім директор групи Mandarin Plaza Олександр Черницький повідомив, що ТРЦ готують до введення в експлуатацію наприкінці 2024 року.

За його словами, наразі будівля ТРЦ Ocean Mall готова на 90%.

Добудова і введення в експлуатацію залежать від дуже багатьох чинників, зокрема від дефіциту будівельних кадрів. Але ми сподіваємося, що вдасться ввести об’єкт в експлуатацію до кінця 2024 року“, – повідомив він у кулуарах RAU Expo агенції “Інтерфакс-Україна”.

Також Черницький відзначив, що “очищений” після списання боргів перед росіянами ТРЦ Ocean Plaza викличе більше інтересу на приватизаційному аукціоні.

Читайте також: Економічний фронт також потребує підтримки: команда кафе, власник якого пішов воювати, розчулила соцмережі зізнанням

Нагадаємо, ТРЦ Ocean Mall загальною площею 300 000 кв. м., який має об’єднати 800 магазинів, планували відкрити ще з 2018 року. Терміни запуску переносили через різні причини, зокрема через пандемію COVID–19 і повномасштабне вторгнення росії.

Довкола зведення цього ТРЦ точилось чимало суперечок: активісти  та експерти певні, що будівництво  центру загрожувало будівлі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, так званій «Літаючій тарілці».

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин