Відео «Плакала» від KAZKA встановило рекорд серед україномовних пісень в YouTube

Автор: Любава Лисичкіна
00:07 25.02

Мегапопулярний український гурт «KAZKA» вперше в історії потрапив з україномовною піснею до авторитетного міжнародного чарту Shazam, а також побив рекорд YouTube.

Відео «Плакала» від  KAZKA встановило рекорд серед україномовних пісень в YouTube

Як пише likein.ua, відео було опубліковано 25 вересня 2018. За цей час ролик подивилися більше 360 500 000 разів.

Відео, зняте у Києві режисеркою Катею Царік,   на українську пісню «Плакала» групи KAZKA  вперше  зібрало  подібну кількість переглядів на YouTube за такий час.  

Деякий час пісня «Плакала» перебувала в світовому ТОП-10 музичних композицій від Shazam.

Крім того, пісня користувалася високою популярністю в Росії, Болгарії, Литві та Білорусі, де займалася перші позиції в чартах.

Як ми пам’ятаємо, у кліпі жінки різного віку, яким власне і присв’ячена композиція, заплакані та з фіалками в руках. Участь у відео взяли  українки від 5 до 73 років. У кліпі кожна з учасниць по-справжньому плакала, розповідаючи свою історію з життя. При цьому чоловікам-учасникам групи у знімальний павільйон заходити заборонялося.

Олександра Заріцька, учасниця гурту «KAZKA», у дописі під офіційним відео зазначила: «Ми хочемо подякувати усім за любов, за ваші відгуки та підтримку. В цьому відео самі відверті емоції справжніх українських дівчат – таких прекрасних, чуттєвих та сильних. Це відео – ода нашим жінкам та подяка за натхнення, любов і силу».

До слова, у столиці стартує мистецький проєкт до ювілею Лесі Українки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...