Відео дня “В пошуках смітника”: у центрі Києва зникли всі урни

09:26 10.11.2020

Згідно з державними санітарними нормами та правилами благоустрою відстань між урнами на тротуарах і вулицях повинна становити не більше ніж 60 м, але у центрі Києва їх взагалі немає – на вздовж тротуарів, ні на перехрестях, ні біля комунальних приміщень та офісів.

Відео дня “В пошуках смітника”: у центрі Києва зникли всі урни
Світлодіодне освітлення

Відповідне відео під назвою “Гостросюжетний трилер “В пошуках смітника”” опублікував голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий. Днями він здійснив рейд по центру міста, щоб зафіксувати, як порушуються Державні санітарні норми та правила.

“Недопалки, пляшки, жуйки, обгортки, папір ми звикли кидати в сміттєву урну, коли йдемо вулицею. Але! Щось не так. Що саме? Урн в центрі міста майже немає!”, – написав Яловий.

Зокрема, на відрізку вулиці Великої Васильківської, між вулицями Саксаганського та Жилянській взагалі немає урн для сміття. Та сама ситуація на вулиці Антоновича. Немає урн і біля офісів окремих державних органів влади та приміщень комунальної власності на бульварі Тараса Шевченка та на вулиці Пушкінській. На відрізку вулиці Великої Васильківської смітники були відсутні на відстані 160 метрів (норма 60м). 

“Це взагалі нормально? Я вже промовчу, що на перехрестях вулиць повинна бути передбачена урна для сміття на кожному з кутів перехрестя. Це правило у нас взагалі не виконується. Відповідальність за встановлення урн несуть їх балансоутримувачі, але результат бачите самі”, – зазначає Яловий.

Водночас, голова екологічної комісії подякував киянам та комунальним службам за те, що за відсутності урн, на вулицях міста було чисто.

Нагадаємо, раніше Костянтин Яловий опублікував Топ-5 локацій Києва з найбруднішим повітрям.

Великий Київ у Google News

підписатися