Віддати голос за 1500 грн. В Ірпені командир підкупав курсантів-фіскалів на виборах

14:10 25.10.2020

На Київщині викрито мережу підкупу виборців, яку організував командир одного з факультетів Університету державної фіскальної служби України.

Віддати голос за 1500 грн. В Ірпені командир підкупав курсантів-фіскалів на виборах

Як повідомляє МВС, за вказівкою командира, яку він виклав у мобільному додатку, курсанти повинні були прийти до виборчої дільниці 25 жовтня за місцем проживання, а саме на одну з дільниць міста Ірпінь, і віддати свої голоси за відповідних кандидатів у депутати від певної політичної партії.

Вартість одного голосу коштувала понад півтори тисячі гривень.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборців). Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 5 років. Тривають слідчі дії щодо встановлення осіб, а саме з числа посадовців вишу, причетних до організації підкупу виборців.

Як повідомлялося, у Києві затримали два автобуси з людьми, які приїхали голосувати. Їм обіцяли по 1000 грн.

Читайте також: Проголосувати 7 разів. Блогер “хакнув” опитування Зеленського (ВІДЕО)

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, українці обиратимуть місцеві органи влади. Дільниці відкрили о 8:00, вони працюватимуть до 20: 00. Як проголосувати безпечно під час пандемії – читайте тут.

Президент вже віддав свій голос на місцевих виборах (ФОТО). Коли Зеленський йшов на виборчу дільницю, активістка Femen підняла перед ним спідницю, звинувативши у сексизмі (ВІДЕО). 

Великий Київ у Google News

підписатися