Від детектива до комедії: нові українські серіали, які захоплюють з першої серії

Автор: Любава Лисичкіна
01:27 13.05

Історії про кохання, схуднення, роботу лікаря з жінками, пристрасть та розслідування.

Від детектива до комедії: нові українські серіали, які захоплюють з першої серії
Світлодіодне освітлення

Як повідомляється, наразі можна переглянути кілька українських мелодрам, детективів і комедій, які здатні додати настрою та відволікти від роздумів. Крім того, тут є різноплановість і герої-актори на різний смак. 

Встигнути до 30

Рік випуску: 2023.

Режисер: Віктор Медведський.

Кількість серій: 16.

Жанр: комедійний серіал.

Про що це: Ідея цікава та багата на смішні ситуації. Три жінки — Саша, Люба та Іра — несподівано зустрілися в барі та виявили, що всі вони святкують 29-й день народження. Усіх трьох обʼєднує одна ціль — встигнути реалізувати мрії до 30. Тож вечір став початком неймовірних пригод, що переплели їхні життя. У героїнь різні характери, що надає спілкуванню певного колориту.

Кому дивитися: тим, хто шукає легкий і безтурботний серіал на декілька вечорів.

К.О.Д.

Рік випуску: 2023.

Студія: «СТБ» та «Space Production».

Кількість серій: вийшло вже 6 серій.

Жанр: детектив.

Про що це: початок інтригує — відбулася серія вбивств іноземців у різних куточках України. Представники європейських держав вимагають залучення найкращих сил поліції. Справу доручають новоствореному спецпідрозділу української поліції. Знято на основі двох інших серіалів цього ж жанру: «ОСА» та «Водна поліція».

Фішкою є деталізований опис експертиз. Тут можна побачити багато сучасної апаратури та методів роботи з нею.

Кому дивитися: тим, хто обожнює розслідування та інтриги та обирає сюжети, що тримають у напрузі до останнього кадру.

Дієта номер 0

Рік випуску: 2023.

Режисер: Сторожев Сергій.

Кількість серій: 16.

Жанр: романтична комедія.

Про що це: у центрі сюжету студент-медик Іван та дочка власника фармацевтичної корпорації, красуня Марго. Хоч вони й навчаються разом, їхні життя ніколи не перетиналися. Одного дня батько Марго не приводить додому молоду наречену Ольгу. Вона переконує чоловіка, що Марго занадто розбещена, і радить вплинути на неї.

Дівчину відправляють волонтером до табору для схуднення. Іван знаходиться там же, бо прагне схуднути. Герої нарешті знайомляться, гарно випивають і проводять вечір разом. Однак вранці дуже ображає хлопця, коли повідомляє, що його повнота огидна.

Проходять роки. Іван змінюється, а ще переживає особисту драму. Марго втрачає все: батько помирає, компанію забирає мачуха, а сама Марго народжує дитину й мусить ростити її самотужки. Ці події змінюють героїню. Тепер вона має знайти кохання та повернути свою компанію. Однак минуле наздоганяє героїню, адже вона тепер підлегла Івана, у тій самій компанії, що колись належала батьку.

Сюжет лише здається заплутаним, насправді ж серіал дуже легкий. У ньому багато жартів, кумедних персонажів і незручних ситуацій.

Кому сподобається: тим, хто обирає серіали про трансформацію героїв через десятки років. А також тим, чий вибір — цікаві історії любові.

Ціна втечі

Рік випуску: 2024.

Режисер: Микола Пелехов.

Кількість серій: 16.

Жанр: мелодрама.

Про що це: події розгортаються у Львові. Історія розгортається драматично — головна героїня Марта втрачає матір одразу після народження. Батьком дівчини є відомий бандит Роберт Потапенко. Немовля потрапляє спочатку до дитбудинку, а потім дівчинку удочеряє інша родина. Згодом Марта стає спадкоємицею величезного статку свого кримінального батька. Через це на неї полюють бандити, які хочуть заволодіти багатством Роберта.

Героїня проходить безліч випробувань: небезпека, несправедливість та інтриги. Все це переживаємо разом з дівчиною, жодна з ситуацій не залишає байдужими.

Кому сподобається: любителям напружених мелодрам.

Жіночий лікар. Нове життя

Рік випуску: 2023.

Режисер: Павло Мащенко.

Кількість серій: 40.

Жанр: медично-драматичний серіал.

Про що це: серіал «Жіночий лікар» транслюють на телебаченні вже декілька років. Проте після 2022-го режисери змінили акторський склад, мову та сюжет. Тому сьогодні на екрані зовсім нова картина.

Талановитий акушер-гінеколог Михайло Гончар родом з Сєвєродонецька. Його минуле, дім і лікарню зруйнували російські обстріли, а сам він отримав поранення. Тож тепер лікар із донькою розпочинають нове життя у столиці. Михайло влаштовується на роботу до київського Науково-дослідного центру акушерства та репродуктології. Тут на нього чекають інтриги, кохання та відповідальність.

Кому дивитися: тим, кому подобаються серіали про лікарні. Адже вдало побудований сюжет розкриває історії так, наче проживаєш їх поряд з героями.

Коло омани

Рік випуску: 2024.

Студія: «1+1 Україна».

Кількість серій: 20.

Жанр: детективна мелодрама

Про що це: Ліна має ідеальне життя. Вона — дружина спадкоємця великої будівельної компанії. Проте за гарною картинкою ховається жахливе. Чоловік б’є дружину та знущається з неї. Після чергових побоїв, Ліна втрачає свідомість. Коли приходить до тями, чоловік мертвий, а сама вона тримає ніж.

Зрозуміло, її звинувачують у вбивстві. У в’язниці вона народжує доньку. Немовля забирає свекруха й віддає на усиновлення.

Минає 10 років. Ліна виходить на волю, переповнена рішучістю розкрити правду, повернути дитину та відновити справедливість. Вона готова докласти всіх зусиль, щоб розплутати клубок брехні, який зламав їй життя.

Кому дивитися: тим, кому подобаються історії про пошуки справедливості, любителям драми та гострих сюжетів.

Рубан

Рік випуску: 2024.

Студія: «ICTV2».

Кількість серій: 8.

Жанр: детектив.

Про що це: у центрі сюжету — успішний і заможний психотерапевт Гліб Рубан. Завдяки знанням і навичкам він бачить людей наскрізь, прогнозує їхню поведінку та має психологічний вплив. Працює коуч тільки з заможними громадянами, проте через низку життєвих обставин стає консультантом поліції.

Тепер герой застосовує психологію для розкриття заплутаних справ. Він допомагає слідству знаходити ключі до розгадки найзаплутаніших злочинів. А складні детективні історії тримають глядача в постійній напрузі.

Кому дивитися: тим, хто цікавиться психологією та любить детективи.

Колір пристрасті

Рік випуску: 2022.

Кількість серій: 2 сезони по 24 серії.

Студія: «СТБ».

Жанр: мелодрама.

Про що це: про життя 17-річної Даші Гомонай, яка мріє стати художницею. Проте вимушена важко працювати, щоб прогодувати себе та мати-алкоголічку. Одного дня життя дівчини руйнується: її звинувачують у вбивстві. Даша потрапляє в тюрму, де на неї чекають не менш складні випробування.

Серіал підіймає тему корупції та її впливу на життя кожного з нас. Сюжетні лінії насичені й часом заплутані. У кожній новій серії з’являються нові персонажі. Але всі вони відіграють певну роль у Дашиному житті. Акторський склад — окрема любов, всі грають дуже щиро.

Кому дивитися: тим, хто чекав на українську санта-барбару. Наша авторка запевняє: відірватися неможливо.

Великий Київ у Google News

підписатися