Великоднє Богослужіння у Михайлівському Соборі (Трансляція)

Автор: Тетяна Сененко
23:18 01.05

Сьогодні у християн східного обряду настає Великодня ніч, свято Світлого Христового Воскресіння. Через пандемію, більшість вірян доєднаються до Богослужіння лише онлайн.

Великоднє Богослужіння у Михайлівському Соборі (Трансляція)

Близько 23:00, розпочалося Богослужіння в Михайлівському кафедральному соборі. Під час прямої трансляції анонсували, що святкова Великодня літургія почнеться о 23:30.

ТРАНСЛЯЦІЯ ВЕЛИКОДНЬОГО БОГОСЛУЖІННЯ У МИХАЙЛІВСЬКОМУ СОБОРІ.

 

Раніше Епіфаній звернувся до українців з привітанням.

«Удруге поспіль у надзвичайних умовах усім нам доводиться відзначати Світле Христове Воскресіння. Однак хіба впродовж двох тисячоліть, які минули від того часу, коли ангели сповістили мироносицям «Чого шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, Він воскрес» (Лк. 24: 5 – 6), Церква і людство не перебували в скорботах і випробуваннях? На долю кожного покоління християн випадало зазнавати тих чи інших скорбот. Якими б важкими не були випробування, але радість від усвідомлення істини воскресіння Христового допомагає долати все», – сказав він. 

Читайте також: До мурашок. Українські артисти заспівали “Христос Воскрес” 12-ма мовами (ВІДЕО)

Нагадаємо, благодатний вогонь прибуде з Єрусалима до Михайлівського Золотоверхого собору Києва орієнтовно о 10-й ранку у Великодню неділю, 2 травня.

Раніше, Епіфаній закликав вірян святкувати Великдень вдома і уникати відвідування храмів в цей час. Епіфаній наголосив, що всім, хто знаходиться в зоні ризику, краще не відвідувати храми на Великдень. Він зауважив, що будуть доступними онлайнові богослужіння.

 

Великий Київ у Google News

підписатися