Краще онлайн. Епіфаній просить не йти до храмів на Великдень

Автор: Тетяна Сененко
14:48 27.04.2021

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній закликав вірян святкувати Великдень вдома і уникати відвідування храмів в цей час. Епіфаній наголосив, що всім, хто знаходиться в зоні ризику, краще не відвідувати храми на Великдень. Він зауважив, що будуть доступними онлайнові богослужіння.

Краще онлайн. Епіфаній просить не йти до храмів на Великдень

Про це Епіфаній сказав в етері ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Як церква ми закликаємо всіх тих, хто перебуває у зоні ризику, не відвідувати в цей час храми. Ми маємо можливість долучитись до богослужінь онлайн. Як предстоятель Православної церкви України закликаю всіх бути пильними, мудрими, відповідальними в цей особливий час, не наражати інших. Якщо ви не перехворіли, якщо ви в зоні ризику, то краще утриматися і брати участь в онлайнових богослужіннях”, — сказав він.

Для тих, хто хоче освятити паски, але не може зробити це онлайн, буде можливість зробити це на вулиці. Богослужіння також відбуватимуться на вулиці, де дозволятиме погода.

“Як і минулого року, цього року церква долучається до освячення пасок і святкових приношень. Нас запрошують на хлібокомбінати, магазини. Тому можна буде придбати, я думаю, у будь-якій мережі, вже освячені паски і святкові страви”, — додав Епіфаній.

Нагадаємо, в квітні 2020 року Епіфаній висловив сумнів, що Благодатний вогонь доставлять в Україну, оскільки, на його думку, витрати на транспортування краще скерувати на медичну сферу. 

Щоправда, днями він заявив, що авіакомпанії, які будуть здійснювати перельоти під час сходження Благодатного вогню, пообіцяли доставити його в Україну.

Великий Київ у Google News

підписатися