Велике прикрашання. Скільки витратять на новорічний декор Офісу президента – цифра

13:49 02.12.2020

Близько 40 000 гривень витратять на новорічне оформлення Офісу президента. Крім того, встановлять близько 12 штучних ялинок.

Велике прикрашання. Скільки витратять на новорічний декор Офісу президента – цифра

Про це повідомили в управлінні адміністративними будинками Державного управління справами у відповідь на інформаційний запит УНН.

На новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України у 2020 році Управлінням заплановано витратити близько 40 000,00 грн. Кошти передбачені на закупівлю додаткових новорічних іграшок і аксесуарів, електричних гірлянд та новорічних композицій”,

— йдеться у відповіді на запит.

Повідомляється, що у приміщеннях Офісу Президента України, державних резиденціях по вулиці Грушевського, 5А (Маріїнський палац) та вулиці Грушевського, 22 заплановано встановлення чотирьох штучних ялинок висотою від 2-х до 5-ти метрів.

Окрім того, планується встановлення орієнтовно 12-ти штучних ялинок висотою 1-2 м у службових приміщеннях Офісу Президента України.

Наголошується, що усі зазначені новорічні ялинки використовуються за призначенням впродовж багатьох років. У поточному році придбання ялинок не передбачене.

Нагадаємо, що каркас головної ялинки країни на Софійській площі вже встановили та навіть для чогось прикрасили її капелюхом

Планується, що ялинку прикрасять 10 км гірлянд та понад 1500 іграшок. 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...