На уроки на двоколісному. Столичні школи змагатимуться за звання найвелосипеднішої

Автор: Роксана Христич
12:51 11.05

Асоціація велосипедистів Києва» проводить всеукраїнський челендж серед загальноосвітніх навчальних закладів «Велосипедний травень-2024».

На уроки на двоколісному. Столичні школи змагатимуться за звання найвелосипеднішої
Світлодіодне освітлення

 Мета челенджу – популяризація велоруху, розвиток сталої шкільної мобільність. Організатори хочуть долучити школярів до здорового та активного способу життя. Крім того, участь у челенджі підвищить їх обізнаність про безпеки руху на велосипеді на дорогах.

Переможців челенжу будуть визначати у декількох номінаціях — «Найвелосипедніша школа» і «Веломентор/ка року». Також також відзначить велоблогера 2024 року.

Веломентора року оберуть серед тих, хто навчатиме в травні 2024 року теорії та практиці безпеки руху на велосипеді учнів у школі. Стати наставниками з культури велосипедної їзди та безпеки руху для можуть вчителі та вчительки навчальних закладів, а також поліцейські, велоактивісти та велоактивістки, батьки, родичі та опікуни учнів.

 Бажаючі зможуть безкоштовно пройти онлайн-курсу  «Як стати веломентором: усе про велосипед і безпеку руху» і стати сертифікованим вело ментором.  Наприкінці травня учасники челенджу серед веломенторів мають заповнити фінальну анкету та розповісти про свої уроки.

Для велоблогера року, які розповідатимуть про свою участь у челенджі в соцмережах, проведуть розіграш. Переможець розіграшу визначається за допомогою програми-рандомайзера серед тих, хто виконає всі умови.

Оголошення і нагородження переможців відбудеться у Всесвітній День без авто, який проходить 22 вересня 2024 року під час Європейського тижня мобільності.

 

Великий Київ у Google News

підписатися