Довжина 5 км, вартість – 180 млн. Проєкт велодоріжки на Набережному шосе

21:28 27.06

Вздовж Набережного шосе на місці трамвайних колій, під схилом, за 15 місяців побудують велодоріжку та пішохідний променад довжиною 5 кілометрів від Поштової площі до мосту Патона.

Довжина 5 км, вартість – 180 млн. Проєкт велодоріжки на Набережному шосе

Як повідомляється у спільноті “Київ – велосипедне місто”, КМДА своїм розпорядженням № 916 від 26.06.2020 затвердила робочий проєкт “Будівництво велосипедної доріжки по Набережному шосе від Поштової площі до мосту імені Є.О. Патона”.

Велодоріжка шириною 2,0 – 2,5 метри матиме асфальтобетонне покриття, а в частині спільних вело-пішохідних зон – покриття буде виконано з ФЕМу без фаски. За проектом вона має бути поєднана з вже існуючою велосипедною інфраструктурою – пішохідним мостом, через який пролягає велосипедний маршрут Європейська площа – ж/м Троєщина.

Даний відрізок велосипедної інфраструктур вздовж Набережного шосе, згідно Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Києва, є частиною магістрального веломаршруту №15 “Позняки – Центр”.

У той же час киянин Сергій Пасюта стверджує, що кошторисна вартість 5 кілометрів велодоріжки шириною 2-2,5 метри на Набережному шосе складає 184 мільйони 232 тисячі гривень.

Читайте також: Стежки здоров’я – 10 велосипедних маршрутів для киян

загрузка...

Капремонт Набережного шосе “Київавтодор” завершив кілька років тому, але тоді велодоріжку не зробили. За кошторисом 2017 року капремонт 2,5 км шосе (від Поштової до мосту Метро) коштував 137 мільйонів 856 тисяч гривень.

Як повідомлялось, у парку “Муромець” облаштовують велосипедну доріжку

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...