Вдень і вночі без вихідних: в місті посилили дезінфекцію вулиць

13:03 13.04

У столиці санітарна обробка, миття та дезінфекція об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури, рухомого наземного громадського транспорту та спецтранспорту продовжується у посиленому режимі.

Вдень і вночі без вихідних: в місті посилили дезінфекцію вулиць

Про це повідомив  директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

«Щодня 50 поливомийних машин задіяні до миття столичних вулиць і доріг. До 140 працівників проводять роботи з дезінфекції зупинок громадського транспорту, посадкових комплексів і підземних пішохідних переходів. У постійному режимі 4 тролейбусні, 4 автобусні та 3 трамвайні депо забезпечують дезінфекцію наземного громадського транспорту, задіяного для перевезення пасажирів в умовах діючих обмежувальних заходів», – зазначив Осипов.

Також обов’язкову дезінфекцію проходить і весь спецтранспорт комунальних підприємств дорожньо-транспортної галузі, зокрема, техніка, задіяна до ремонтних робіт, евакуатори тощо.

Дезинфекция улиц Дезинфекция улиц Дезинфекция транспорт Дезинфекция транспорт Дезинфекция улиц Дезинфекция улиц Дезинфекция улиц

Читайте также: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

загрузка...

Зазначається, що для дезінфекції зупинок громадського транспорту, поручнів і сходів підземних пішохідних переходів використовують розчин хлоргексидину, який виробляє «Киïвводоканал». У наземному громадському транспорті здебільшого використовують дезінфікуючий засіб хлоросан. Для миття вулиць і доріг – дорожні шампуні «Flordes Plus». Усі ці засоби є сертифікованими, повністю безпечними для навколишнього середовища та громадян. У той же час їхнє використання мінімізує ризик поширення інфекційних захворювань у столиці.

Як повідомлялося раніше, Нацгвардія дезінфікує вулиці Києва з водометів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...