Вчиться в’язати гачком. Українофобку Більченко усунули від викладання в Драгоманова

Автор: Марія Супрун
13:19 08.02

Після скандалу Національний педуніверситет ім. Драгоманова відсторонив від викладання професорку кафедри культорології Євгенію Більченко, яку звинуватили в українофобії.

Вчиться в’язати гачком. Українофобку Більченко усунули від викладання в Драгоманова

Про це сама викладачка написала на своїй сторінці у Facebook.

“Не можуть мене звільнити: немає такої статті “за пост у фейсбуці”. Всі мої 28 навчальних програм – в порядку (так, вам не почулося). Тимчасово усунули від викладання. Вчуся в’язати гачком”, – написала вона.

Викладачка також заявляє, що начебто є спроба надати справі політичний оборот і знайти “неблагонадійну” інформацію в її відкритих лекціях. Каже, що нібито це робить група невідомих їй експертів, а дослідження їй публічних виступів та дописів вона називає “судилищем”.

Крім того, на сайті університету опубліковано оголошення про те, що робоча група продовжує свою роботу стосовно викладачки Більченко, а висновок її роботи буде оголошено на засіданні Вченої ради університету про що обіцяють повідомити згодом.

А тим часом у МОН все ще не визначилися зі своєю позицією щодо висловлювань Більченко, заяви якої рішуче засудили у профспілці університету та назвали “антиукраїнськими й антинародними“.

Нагадаємо, професорка НПУ ім. Драгоманова називає Україну “онкохворою американською колонією”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...