Вбивство байкера на Харківському шосе: суд виніс вирок

Автор: Марія Супрун
13:59 03.12.2021

Суд виніс вирок у резонансній справі за фактом умисного вбивства мотоцикліста на Харківському шосе та вчинення хуліганства.

Вбивство байкера на Харківському шосе: суд виніс вирок

Як розповіли у прокуратурі, 24.05.2017 у ході дорожнього конфлікту обвинувачений здійснив з автомобіля кілька пострілів у бік мотоцикліста, який зупинився на перехресті. Поранений чоловік від отриманих поранень помер. Підозрюваний з місця скоєння злочину втік.

Окрім цього, у 2016 році обвинувачений, перебуваючи на парковці біля столичного супермаркету, через раптово виниклий конфлікт кілька разів стріляв у бік охоронця.

Протягом досудового розслідування обвинувачений продовжував вчиняти злочини, зокрема, перебуваючи за рішенням суду у психіатричному закладі, чоловік неодноразово покидав його територію, а також зберігав у своїй палаті наркотичні речовини. Враховуючи викладене, суд змінив підозрюваному запобіжний захід з поміщення до психіатричного закладу на тримання під вартою у слідчому ізоляторі.

Вироком Дарницького районного суду міста Києва сьогодні, 2 грудня 2021 року, чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 115 та ч. 4 ст. 296 КК України та засуджено до 12 років 6 місяців позбавлення волі. До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Нагадаємо, суд оголосив вирок у справі про вбивство Дениса Вороненкова в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися