Суд оголосив вирок у справі про вбивство Дениса Вороненкова в Києві

Автор: Марія Супрун
17:28 02.12.2021

У четвер, 2 грудня 2021 року, Шевченківський районний суд Києва, який розглядав справу щодо вбивства ексдепутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, оголосив вирок у цій резонансній справі.

Суд оголосив вирок у справі про вбивство Дениса Вороненкова в Києві

Про це повідомляє прокуратура.

Так, обвинуваченого, який, за даними слідства, підвозив виконавця на місце вчинення злочину, а потім знищив автомобіль як речовий доказ, суд визнав винним у пособництві умисному вбивстві Дениса Вороненкова, а також у незаконному зберіганні зброї, та засудив до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Це те покарання, на якому наполягав прокурор у дебатах.

Іншого обвинуваченого, який, за даними слідства, здійснював стеження за потерпілим, збирав інформацію щодо способу його життя, а також брав участь у плануванні місця та часу скоєння злочину, судом виправдано.

Прокуратура буде оскаржувати рішення суду в частині виправдання цієї особи, як необґрунтоване.

Нагадаємо, Дениса Вороненкова вбили 23 березня 2017 року в центрі Києва. Безпосередній виконавець убивства був поранений охоронцем ексдепутата та згодом помер у лікарні. Влітку 2017 правоохоронці затримали двох підозрюваних – чоловіка, який здійснював стеження за потерпілим, а також водія, який підвозив виконавця до місця скоєння злочину.

Досудове розслідування у справі про вбивство Д. Вороненкова завершилося в травні 2018 року.

Як повідомлялося, в Києві затримано дев’ятьох людей, які увірвалися до квартири вдови екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова.

Великий Київ у Google News

підписатися