Вбивство 5-річного хлопчика: обвинувачений поліціянт чинив опір під час конвоювання до суду

20:30 16.12.2020

Сьогодні спливав строк запобіжного заходу для поліцейського, обвинуваченого у вбивстві під Києвом 5-річного Кирила Тлявова. Прокурори три дні боролись за залишення експоліцейського під вартою – запобіжний захід продовжено ще на 60 днів до 16 лютого 2021 року.

Вбивство 5-річного хлопчика: обвинувачений поліціянт чинив опір під час конвоювання до суду

Про це в Facebook повідомила Генпрокурор Ірина Венедиктова.

Справа була ускладнена тим, що обвинуваченого було госпіталізовано до спецпалати Переяслав-Хмельницької районної лікарні і діагностовано коронавірус. Напередодні судового засідання 14 грудня він відмовився від лікування без присутності адвоката, а зранку понеділка оцінити його стан було неможливо через відмову від огляду та його перешкоджання в доступі до палати.

В результаті у судове засідання 14 грудня експоліцейського доставлено конвоєм. При цьому під час конвоювання він чинив опір та відмовлявся добровільно переміщатися. Засідання відклали для з’ясування стану здоров’я обвинуваченого. Лікар, який його таки оглянув констатував, дещо підвищені температуру та тиск.

Після цього під час спроби завести обвинуваченого до зали суду служба судової охорони не допустила його нібито через його діагноз.

Суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора про проведення обвинуваченому примусового повторного тесту на COVID-19 та вирішив відкласти засідання на останній день дії запобіжного заходу – 16 грудня.

Попри всі перипетії, обвинувачений залишився під вартою. Наразі він перебуватиме в спецпалаті лікарні, після виписки – повернеться до слідчого ізолятора. 

Нагадаємо, 31 травня 2019 року в Київській області 5-річний Кирило Тлявов на подвір’ї отримав вогнепальне поранення голови. Його госпіталізували до Києва в нейрохірургічний центр, проте через три дні він помер. Глава поліції Київської області пішов у відставку через вбивство дитини.

Cуд Києва взяв під варту поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька. Пізніше у справі про вбивство дитини під Києвом з’явився 16-річний підозрюваний. Поліцейські здійснили понад 10 пострілів в бік громадського місця, де була 5-річна дитина.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...