10 пострілів поліцейських по хлопчику – у справі Кирила Тлявова є новизна

16:04 06.06.2020

У справі про вбивство хлопчика Кирила Тлявова у Переяславі-Хмельницькому, яка слухається у суді з грудня 2019 року, з’явились нові деталі. Виявилося, що поліцейські здійснили понад 10 пострілів в бік громадського місця, де була 5-річна дитина.

10 пострілів поліцейських по хлопчику – у справі Кирила Тлявова є новизна

Про це у своєму зверненні заявила генпрокурор Ірина Венедіктова, повідомляє Офіс генпрокурора.

Безкарність породжує свавілля – відсутність належного реагування на факти порушень Закону правоохоронцями, призводить до надзвичайно тяжких наслідків. Всі ми пам’ятаємо трагедію річної давнини, коли нахабні розваги поліцейських зі зброєю у дворі житлового будинку призвели до смерті маленького хлопчика. Вони здійснили понад 10 пострілів в бік громадського місця, де був хлопчик”, – зазначила Венедіктова.

За словами генпрокурора, обвинувачений у вбивстві з необережності поліцейський перебуває під вартою без визначення розміру застави. Ще двоє – інспектор та цивільна особа, які обвинувачуються в хуліганстві та незаконному поводженні зі зброєю, 25 лютого 2020 року були звільнені з-під варти з покладенням на них обов’язків.

Наступне судове засідання призначено на 18 та ‪19 червня 2020 року.  В їх ході заплановано, зокрема, дослідити протоколи слідчих експериментів. Також прокурором підготовлено клопотання про продовження строку тримання під вартою поліцейському та продовження дії обов’язків, покладених судом на інших обвинувачених.

Нагадаємо, 31 травня 2019 року в Київській області 5-річний Кирило Тлявов на подвір’ї отримав вогнепальне поранення голови. Його госпіталізували до Києва в нейрохірургічний центр, проте через три дні він помер. Глава поліції Київської області пішов у відставку через вбивство дитини.

Cуд Києва взяв під варту поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька. Пізніше у справі про вбивство дитини під Києвом з’явився 16-річний підозрюваний.

Як повідомлялося, після кількох резонансних справ, а саме – згвалтування в Караглику та стрілянини в Броварах, проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова піднялась хвиля протестів. Так, вчора у центрі столиці пройшло кілька акцій з вимогами відставки Авакова (РЕПОРТАЖ). Під час акції під Верховною Радою спалили “поліцейського бобіка”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...